Villa Tipi Modüler Su Deposu

Eğer müstakil bir eve sahipseniz sizin için en büyük sorunlardan biri su kesintileri sebebiyle suyunuzun akmamasıdır.

Üretimini yapmış olduğumuz su depoları sizin bu sıkıntıdan kurtulmanız için modüler veya tek parça olarak tasarlanmıştır. Hijyeniktir ve sağlıklıdır. Koku ve yosun yapmayan su deposu olarak bilinirler.

Prizmatik veya silindirik formlarda üretilmektedirler. Eğer konutunuz içerisinde büyük kapasiteli bir su deposu yaptırmak isterseniz o zaman sizin için modüler su deposu en ideal çözümdür. Parçalar halinde konutunuza gelen su deposu uzman ekibimiz tarafından yerinde montajlanarak istediğiniz kapasitede su deposu yerinde imal edilmiş olacaktır. Bu depo tipinde istediğiniz kapasiteye kadar depo imal edebiliriz.

sıvı membran kaplı modüler du deposu

Villa Tipi Monoblock (Tek Parça) Su Deposu

Tek parça(Monoblock) olan su depolarımız 7.500 lt kapasiteye kadar üretilmektedir. Tek parça olmaları sayesinde yerinde herhangi bir montaj gerektirmediğinden en ekonomik çözümdürler. Bu su depolarını iç hacme koymak isterseniz kapıdan geçebilen ve maksimum kapasitesi 1200 lt olan su depolarımızda mevcuttur. Eğer depo dış hacimde olacaksa 7.500 lt kapasiteye kadar depolarımızı tercih edebilirsiniz.

villa su deposu

Su Deposu Malzeme ve Fiyat Seçenekleri;

Müşterinin talebi ve bütçesine göre aşağıdaki malzeme seçenekleri ile sizlere sunulmuştur.

  • 316 kalite paslanmaz çelik modüler su deposu (En pahalı ve En kaliteli seçenek)
  • 304 kalite paslanmaz çelik modüler su deposu (Fiyat-performansı en optimum seçenek)
  • Termoplastik kaplı çelik modüler su deposu (Ekonomik seçenek)(içme ve kullanma suyuna uygun)

Uzun yıllardır binlerce müşterimizin villasına su deposu yaptık ve memnuniyetlerini sağladık. Bu müşterilerimizin çoğunluğu 304 kalite paslanmaz çelik modüler veya tek parça olan su depolarını tercih etmişlerdir.

Bir villada 4 kişilik bir ailenin günlük su tüketimi 1 ila 1,5 ton arasında değişmektedir. Eğer bahçeniz ve havuzunuz varsa bu tüketim miktarı çok daha yüksek olacaktır.

Villa Tipi Su Deposu Kullanım Alanları;

Üretmiş olduğumuz villa su depolarını aşağıda belirtmiş olduğumuz ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

1- İçme suyu deposu
2- Kullanım suyu deposu
3- Bahçe sulama deposu
4- Havuz denge deposu
5- Yangın deposu
6- Arıtılmış su deposu
7- Yağmur suyu deposu

Eğer kapasite ihtiyacınızı veya hangi depo tipini kullanacağınızı bilmiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin. Tecrübeli satış ekibimiz sizin için en uygun tip seçerek fiyat konusunda sizi bilgilendirecektir.

villa tip su deposu
villa su depoları
villa su deposu