Modüler Su Deposu Bakımı

Kullanmakta olduğunuz su deposunun en geç 6 ay da bir bakımını yaptırmalısınız. Kaliteli bir su kullanımı ancak bu şekilde olmaktadır. Su deponuzun içi kullandığınız her gün şehir şebekesinden veya su kaynağınızdan gelen kum, mil, yosun, çamur veya şebeke borularından kopan paslı parçalar ile dolar. Bu istenmeyen materyallerin deponuzun içinden çıkarılması hijyenik bir su kullanımı için elzemdir.

Bakım için gelen ekiplerimiz sadece depo iç temizliği değil yıpranmış panel ve iç gerdirmelerin değiştirilmesi gerekip gerekmediğini de tespit eder ve size bildirerek gerekli planlamanın yapılmasını sağlarlar.

Mevcut deponuzda paslanmalar olmuşsa bu paslar yerinde giderilir ve depo içine poliüretan esaslı kaplama yapılır.Bu sayede daha temiz bir su kullanımı sağlandığı gibi deponunda kullanım süresi uzatılmış olur.

Modüler Su Deposu Tamir ve Onarımı

Modüler su depoları eskimiş parçalarının yenisi ile değiştirilebilmesi açısından üretilmiş su depolarıdır. En çok karşılaşılan problemler panel paslanması ve gerdirme kopmasıdır. Firmamız bu tarz sorunların çözümünde müşterilerine etkin olarak hizmet vermektedir.

Su deponuz da tamir ve bakım gereksinimi varsa bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Geniş kapsamlı hizmetler şunları içerir:

Panel sac onarımları ve değişimi
Sabitlemeler ve sızdırmazlık ürünleri
Modüler su deposu temizliği
Tankların tamamen çıkarılması ve değiştirilmesi

Su kaçağı tamiri
Su deposu içinin pastan arındırılması
Su deposu içerisine hijyenik kaplama yapılması
Su Depolarının montajı kurulum ve demontajı

paslanan su deposu
pas kaplı su deposu
su deposu tortusu
depo temizliği
onarım su deposu

Modüler Su Deposu Montajı

Modüler su depoların da montaj en kritik konudur. Depo imalatı yerinde tamamlandığından dolayı, deponun kimin ürettiğinden bağımsız olarak montaj ekibinin tecrübe, bilgi birikimi ve ustalığı deponun inşa sürecine direkt olarak etki etmektedir.

Firmamız bu konuda en az 15 sene tecrübeli montaj personelleri kullanmaktadır. Bu da imal edilen deponun yerinde kaliteli, düzgün, kaçak yapmayan bir şekilde montajlanmasınıda sağlamaktadır.

Tecrübelerimizle görüyoruz ki montaj ekiplerinin teknik olarak yetersizliği birçok su deposu inşa projesinin sıkıntıya girmesine neden olmaktadır. Ayrıca montaj ekiplerinin isg ve ustalık yeterlilik belgeleri de olmalıdır.

Modüler su deposu montajı esnasında acele edilmemelidir. Sakin ve zamanında yapılan montajlardan çok daha iyi sonuç alınmaktadır.

Desan Mühendislik bu konuda profesyonel olarak hizmet vermektedir.